Sıkça Sorulan Sorular

Evde bakım ve sağlık hizmetini , hastanede refakatçi hizmetlerimizi 7 gün 24 saat boyunca hasta ve yakınlarımızın istekleriyle ortak planlamayla hizmetimizi sunmaktayız.

Vermiş olduğumuz hizmet sadece hastalarımızın bakım sürecinden ibaret değildir. Hasta yakınlarımızada bakım ve tedavi süreci hakkında adım adım bilgilendirme ve eğitim hizmeti vermekteyiz.

Acil durumlarda çalışanlarımızın bilgi, tecrübe ve mezun oldukları alanlardan dolayı kriz yönetimini yasalara ve yetkileri doğrultusunda hertürlü ilk yardım ve acil durumlarda sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Tedavi ve bakım sürecimiz bitmiş olsa da hastalarımızda rahatsızlıklarının tekrardan nüksetmemesi için irtibat telefonumuzdan danışma hizmetimiz bulunmaktadır.

Evimsağlık.com ‘ dan veya 0(532) 055 60 85 numaralı hattımızdan iletişime geçilmesi durumunda en geç 1 gün içerisinde almak istediğiniz hizmeti yüzyüze konuşuyor olacağız.

Personelimizin ekipmanlarını anlaşmış olduğumuz eczane ve medikal ürün firmalarımızın bu konuda gerekli belge ve sertifikasyonlarını  mevcuttur.

Anlaşma sistemize uygun çalışanlarımızın planlamasını yaptıktan sonra sizlere çalışanlarımızın güvenlik açısında bilgileriniz veriyoruz.

Hastamızın hastalığı ve hastalığının kesin teşhis ve tedasini en iyi şekilde yapabilecek ve özel ilgi gösterecek hekimlerimiz ve kurumlara yönlendirme imkanımız mevcuttur.

İzmir içi sabit hizmetimiz vardır fakat özel istekler doğrultusunda il dışında bakım ve tedavi hizmetinide vermekteyiz.

Lisans Hemşirelik, Ortaöğretim Hemşirelik, Acil Tıp Teknisyeni,Paramedic,Ebe ‘lik bölümünden mezun ve tecrübeli çalışanlarımız vardır.