Hakkımızda

Evim sağlık ekibi olarak ;

Hastanın ihtiyaçları doğrultusunda hemşirelik hizmetlerini, hasta ve hasta yakınının kendini güvende hissettiği evinde gerçekleştirilen, güvenilir, hasta mahremiyetine önem gösteren, hasta memnuniyeti odaklı çalışıp, bunu kendine ilke edinmiş hemşirelerimiz tarafından ihtiyacınız doğrultusunda yanınızda olmayı hedeflemekteyiz.

Ödeme seçeneklerimiz hastamızın tanısına ve tedavi sürecine bağlı olarak değişmektedir. Hastamızın tanısına uygun olarak, tedavi alanında uzman personelimizi sizin için temin ediyoruz. Sürece bağlı olarak ödeme süreci hakkında size özel fiyat teklifi ve taksitlendirme seçenekleri hazırlıyoruz.

Randevu alımı için web sitemizdeki randevu  sayfasını kullanabilirsiniz. İsterseniz sitemizde bulunan iletişim numaraları veya sosyal medya hesaplarımızdan da bize ulaşabilirsiniz. Hastanızın durumu ve tanısı hakkında bilgi aldıktan sonra en kısa süreçte sizi ziyaret edip size özel hazırladığımız tedavi – bakım planını size sunarak görüşme gerçekleştiriyoruz.

Tedavi veya bakımını geçekleştirdiğimiz hastalarımızın devlet ve özel sektörün sağlamış olduğu yardım olanakları ve destek planları hakkında bilgi almalarını sağlıyoruz. Hastamızın tedavi sürecinin ilerleyişi hakkında ise İzmir’in önde gelen hastanelerinde ki anlaşmalı olduğumuz doktorlarımızdan bilgi alıyor, tedavi sürecini ona göre yönlendiriyoruz. Ayrıca aldığımız bilgileri hasta ve hasta yakınları ile paylaşarak durumun işleyişi hakkında doğru bilgilere sahip olmalarını sağlıyoruz.

Evim Sağlık ekibi olarak tamamı profesyonel sağlık personelinden oluşan ekibimiz ile alanında uzman personel temini ile hastalarımızın sadece yetkili sağlık personeli tarafından değil, hastamızın tanı koyulan hastalığı alanında uzman bir sağlık personeli tarafından tedavi gördüğüne emin oluyoruz. Kurumsallık adına getirdiğimiz sıkı kurallar ile hastamızın doğru tedaviyi aldığını ve yanlış yönlendirilmediğini biliyor , bunun güveni ile İzmir’in en iyi Evde Bakım servisi olmak için tüm dikkatimizi hastalarımızın memnuniyeti üzerine yoğunlaştırabiliyoruz.

0
Yıllık Deneyim
+
0
Personel
+
0
Mutlu Hasta

"Söz konusu olan sağlıksa, kendinizi alanında uzman kişilere emanet ettiğinizden emin olmalısınız !"

Bize ulaşın ve size hemen bir randevu tarihi belirleyelim.