Hizmetlerimiz

Evim Sağlık ekibi , alanında uzman ve İzmir’in prestijli hastanelerinde çalışan, hastalarımıza doğru tedaviyi uygulayan ve katı eleme politikamızı geçip bizimle çalışmaya hak kazanan personellerden oluşmaktadır. Kaliteli personelin kaliteli bir hizmetin temeli olduğunu bildiğimiz için hastalarımıza doğru bakımı sağlayacak ve aşağıda bulunan hizmetlerimizi her biri için ayrı ayrı uzman temini yapabilecek personel hacmimiz ile hastalarımıza her zaman verimli bir tedavi süreci sağlıyoruz.

Hemşirelik Hizmeti Danışmanlığı

Uzman hemşirelerimiz ile talep üzerine evde ve hastanede , sürekli ya da kısa süreli refakat hizmetlerimiz, hemşire esaslarını bilen, her hastaya özel bay – bayan hemşire seçeneklerimiz ile hizmet vermekteyiz.


Lohusalık, Doğum ve Doğum Sonrası Danışmanlık

Hamilelik süreci sancılı bir süreçtir. Gerek gebelik sonrası dönemde, gerek emzirme döneminde, bebeğin ilk yıkanması gibi işlemlerin danışmanlığını üstlenip, profesyonel ebe arkadaşlarımızla yanınızda olmayı hedeflemekteyiz.

Refakatçi Danışmanlığı

Bir yakınınız uzun süre hastanede veya evde yatmak durumunda kaldığında bir refakatçi ile anlaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Elbette sizler de her zaman hastanızın yanında bulunmak, ona yardımcı olmak istersiniz, ama şartlarınız buna müsait olmayabilir. Öte yandan, hasta bakımı, özellikle uzun süre yapılması gerektiğinde insanı yoran ve yıpratan bir süreçtir. Hastanızın yanında kalacak, onun bakımıyla ilgilenecek güvenilir bir refakatçiye ihtiyacınız varsa sizi en uygun refakatçi ile buluşturmaktan mutluluk duyarız.

Hasta ve Hasta Yakını Eğitimi

Daha önce hiç duymadıkları terimler ile karşılaşan hasta ve hasta yakınlarının tedavi öncesi ve sonrası süreci problemsiz atlatabilmesi için verdiğimiz eğitim ve danışmanlık hizmeti .


Labaratuvar Hizmetleri

Kan muayene, tahlil ve nakil amaçlı alınmaktadır. Bu sebeple kan alımı sırasında doğru kurallara uyarak, hastanın mümkün olan en az acı ile kan alma işlemini tamamlaması gerekmektedir.


Pansuman ve Yara Bakımı Danışmanlığı

Pansuman genel olarak yaraların mikroplardan temizlenmesi ve korunması için yapılan yıkama ve örme işlemidir. Yara iyileşmesinin çabuk ve iz bırakmadan olması için bölgenin ölü dokulardan ve mikro organizmalardan arınmış olduğuna emin olmak gerekir.


Ostomi Bakım Danışmanlığı

Sindirim sisteminde bir açılma, ağızlaşma oluşturmak amacıyla yapılan cerrahi işlem sonrası bakım gereksinimi, bireyin sonraki hayatını idame ettirmesi açısından çok önemlidir. Bu sebeple düzenli profesyonel bir bakım ve hijyen gerektirmektedir.

"Söz konusu olan sağlıksa, kendinizi alanında uzman kişilere emanet ettiğinizden emin olmalısınız !"

Bize ulaşın ve size hemen bir randevu tarihi belirleyelim.